تبلیغات
DJ.HAMED'S BLOG - مجموعه آموزش زبان انگلیسی Special English
 
DJ.HAMED'S BLOG
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : DJ.HAMED
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
چه مطلبی در این وبلاگ دوست دارید قرار بگیره؟


این مجموعه ختم کلام زبان انگلیسی برای همه کسانی است که می خواهند یکبار برای همیشه مشکل زبان انگلیسی را از سرراه خود و خانواده خود بردارند. اسپشل انگلیش روشی است جهانی که در حال حاضر میلیونها نفر در سراسر جهان از طریق آن زبان انگلیسی را به طور موثر یاد می گیرند.
مجموعه آموزش زبان انگلیسی Special English


با "اسپشل انگلیش" بدون نیاز به یادگیری لغات نامحدود ، با حداقل بانک لغات 1500 تایی به توانایی مکالمه و درک گفتگوهای انگلیسی در کمتر از دو هفته دست یابید.علاقه مندان جهت دریافت این محصول می توانند به ادامه این مطلب توجه کنند .ابتدا جهت روشن شدن اذهان در این خصوص مقدمه ای را ذکر می کنیم:

فکر می کنید ما انسان ها برای انجام مکالمات روزمره ، صحبت با اعضای خانواده و دوستان و نیز برای گفتگوهای اجتماعی از چه تعداد لغات استفاده می کنیم!؟ پانصد تا ، پنج هزارتا یا پنجاه هزارتا !؟

جواب این سوال با یک نمونه برداری آماری از مکالمات روزمره و دیالوگ های رادیو و تلویزیون و فیلم های سینمایی به خوبی مشخص می شود. و نتیجه ای که از این مطالعه بدست می آید همه ما را حیرت زده می کند! جواب این بررسی روی بیش از چهل سال متن منتشره و گفتگوهای پخش شده از رادیو تلویزیون و رسانه های آمریکا عدد 1500 کلمه را برای فهم بیش از 90 درصد دیالوگ ها و مکالمات بدست داده است !!

خوب روی این مساله دقت کنید:" فقط 1500 کلمه کافی است تا شما بتوانید 90 درصد مکالمات بین دو گوینده انگلیسی زبان را درک کنید!؟" پس سوال این است که چرا بسیاری از ما که در دوره دبیرستان تا سقف سه هزارلغت را می آموزیم و در دانشگاه این سقف به میزان پنج هزارتای تافل می رسد هنوز از فهم مکالمه ساده فیلم های انگلیسی عاجزیم و وقتی می خواهیم صحبت کنیم دچار عجز می شویم !؟

پاسخ این سوال در ناتوانی بخشی از ذهن ما در بکارگیری همین 1500 کلمه برای ساختن مفاهیم و معانی کلیدی است. به عبارتی ما فقط لغت یاد گرفته ایم و این لغات را با معنای فارسی آنها فهمیده ایم اما هرگز تلاش نکرده ایم تا لغات انگلیسی را در حین بکار بردن و در واقع از طریق مصرف بیاموزیم. برعکس برای یادگرفتن لغات زبان مادری خود یعنی کلمات فارسی تا توانسته ایم این لغات را به شکل های مختلف به کار برده ایم و اینچنین بوده است که این واژه ها ملکه ذهن ما شده اند.

با توجه به بین المللی شدن زبان انگلیسی و ضرورت یادگیری آن به عنوان اولین زبان دوم در اکثر کشورهای دنیا (جهت برقراری ارتباط با انگلیسی زبان های دیگر کشورها و نیز بهره مندی از بانک اطلاعاتی شبکه جهانی که عمده آن به زبان انگلیسی است) بسیاری از بنگاه های اطلاع رسانی و مراکز آموزشی به طورجدی موضوع 1500 واژه اساسی زبان انگلیسی را جدی گرفتند و بر اساس آن به تولید برنامه پرداختند.برنامه های تولیدی بر مبنای این 1500 واژه کلیدی Special English یا انگلیسی ویژه نام گرفت که بنگاه خبری آمریکا بیش از چهل سال است که بر این اساس به طور شبانه روز به تولید برنامه با این سبک با هدف آموزش زبان انگلیسی به نوآموزان انگلیسی سراسر جهان پرداخته است. بی بی سی نیز با نامگذاری این 1500 کلمه اساسی تحت عنوان کلمات پایه ای یا Basic Words به تولید برنامه های آموزشی پرداخت و سالیان دراز است که با این دایره لغات محدود زبان انگلیسی را به علاقه مندان آموختن زبان دوم درسراسر جهان می آموزد.

اما Special English در قیاس با Basic Words دارای چند ویژگی اساسی است:
1) تولید کننده های برنامه های اسپشل انگلیش اصرار دارند که حتی یک لغت اضافی نیز به این 1500 واژه اساسی اضافه نکنند. مثلا اگر لازم باشد کلمه جدیدی مثل قطار به دایره لغات 1500 تایی اضافه شود فقط در همان درسی که این کلمه معرفی می شود از این واژه جدید استفاده می گردد و برای معنی کردن آن هم از 1500 کلمه کمک گرفته می شود و مثلا گفته می شود:" قطار تعدادی چهارچرخ پشت سر هم است که روی یک جاده ریل آهنی حرکت می کنند." البته دقت کنید که برای مثال فقط کلمه قطار در این جمله جدید بود و بقیه جزو 1500 کلمه محسوب می شدند.

2) در حالت عادی انسان ها با سرعت 130 تا 160 کلمه دردقیقه صحبت می کنند. اما در روش اسپشل انگلیش سرعت گویش کلمات الزاما روی 90 کلمه در دقیقه ثابت نگه داشته می شود. به این ترتیب برای ذهن های کند فرصت کافی برای به هم وصل کردن و کشف معنای جملات حاصل می شود و برای ذهن های سریع نیز فرصت لازم برای درک لهجه درست هر کلمه مهیا می گردد.آرامش حاصل از این نرخ 90 دقیقه در کلمه سبک اسپشل انگلیش باعث می شود تا قدرت وسرعت یادگیری زبان آموز نیز تا حد زیادی بالا رفته و بانک کلمات 1500 تایی برای او جاندارتر و قدرترمند تر به نظر برسند.

3) اسپشل در حال حاضر در جهان به سرعت در حال گسترش است. بسیاری از کسانی که در طول روز با صدها انگلیسی زبان درگیرند ، شبها با گوش دادن به برنامه های سبک اسپشل در جریان اخبار روز قرار می گیرند و توان انگلیسی خود را تقویت می کنند. با یک جستجوی ساده کلمه Special English روی اینترنت می توانید به صدها هزارسایت اطلاعاتی و مطلب در این خصوص دست پیدا کنید.

4) هر چند روش اسپشل انگلیش بر اساس اصل شنیدن استوار است و به دلیل محدود و مشخص بودن دایره لغات ، زبان آموز نیازی به مراجعه مکرر به لغتنامه را در خود احساس نمی کند ، اما تجربه ثابت نموده است که ارائه درس ها به صورت تصویری (یعنی نمایش واژه ها هنگام خواندن آنها روی مونیتور و صفحه تلویزیون) تاثیری شگرف در یادگیری بسیار سریع تر مکالمه و انتقال مطلب با استفاده از 1500 کلمه بینادی را دارد. به همین خاطر بسیاری از شرکت های بزرگ ارائه دهنده درس ها به صورت صوتی ، در پکیج ها و آلبوم های مستقلی درس های تمرینی را به صورت تصویری نیز ارائه می دهند. تجربه ثابت کرده است که فقط با ده ساعت تمرکز روی درس های تصویری بازده یادگیری در قیاس با شیوه شنیداری پنجاه برابر سریع تر و موثر تر می باشد. به عبارت دیگر اگر یادگیری قدرت مکالمه به سبک اسپشل انگلیش در قیاس با روش های کلاسیک در یک بیستم زمان میسر باشد ، همین عدد در روش تصویری به یکصدم زمان کاهش می یابد. یعنی برای اگر برای رسیدن به توان درک مفاهیم و معانی انگلیس در روش اسپشل تصویری فقط ده روز( با روزی دو ساعت تمرین ) کفایت می کند! ناگفته نماند که بسیاری از شرکت ها و آژانس های خصوصی و غیر خصوصی برای تربیت و آماده سازی تیم های پشتیبان و همراه در سفرهای برون مرزی خود از سبک اسپشل انگلیش تصویری برای تقویت سریع توان مکالمه و درک و انتقال مطلب آنها استفاده می کنند.

گروه نرم افزاری قاصدك در یک اقدام بی نظیر اولین مجموعه کامل و بدون رقیب مشابه اسپشل انگلیش را به صورت وی سی دی و قابل پخش روی تمام دستگاههای پخش وی سی دی ودی وی دی و کامپیوتر به بازار عرضه نموده است. نسخه قبلی این مجموعه با استقبال بی نظیر هزاران زبان آموز در داخل و خارج کشور و صدها آموزشگاه معتبر زبان مواجه شد. این مجموعه نسخه جدید و کاملی را با موضوعات تمرینی تازه و فوق العاده جذاب و گیرا را روانه بازار نموده است. این مجموعه به شکلی است که خریداران می توانند با استفاده از آن توانمندی خود را چند هزاربرابر سازند و می توانند با یکی از کامل ترین و در عین حال راحت ترین و ساده ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی و درک مطلب و مکالمه در کمترین زمان قابل تصور (کمتر از دو هفته) آشنا شوند.

قابل ذکر است که استفاده از این مجموعه برای همه ( از دانش آموزان دبیرستانی گرفته تا فارغ التحصیلان دانشگاهی ) قابل استفاده است و نتیجه استفاده از این مجموعه مکالمه راحت و مسلط به زبان انگلیسی و از همه مهم تر قدرت بیان و ارائه منظور به هر انگلیسی زبانی در هر نقطه ای از دنیا می باشد و به راستی در دنیایی که زندگی می کنیم مگر مهم تر از این توانایی چیز دیگری هم از یک زبان آموز انتظار می رود !؟


به علت تقاضای زیاد خریداران این مجموعه ، متن دروس آموزش مکالمه (که به منظور تقویت قدرت شنیداری قرار دارد) ، توسط متخصصان گروه نرم افزاری قاصدک ، از صوتی به متن تبدیل و به مجموعه اضافه گردید.

مجموعه شامل :
1- سی دی تلفظ 1500 کلمه کاربردی مکالمه از مبتدی تا پیشرفته به صورت فارسی – انگلیسی
2- نه عدد VCD شامل فیلم های آموزشی به همراه زیرنویس انگلیسی
3- بیش از 20 تمرین مکالمه صوتی به صورت فارسی - انگلیسی
4- دو عدد سی دی اورجینال VOA News ، اخبار انگلیسی ، برای تقویت قدرت شنیداری ، مبتدی (همراه با متن) و پیشرفته
5- جزوه آموزشی شامل متن 1500 كلمه كاربردی به صورت فارسی - انگلیسی به همراه متن دروس آموزش مکالمه


12 عدد سی دی اورجینال 
قیمت : 20,000 تومان


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 29 مهر 1397 03:21 ق.ظ
However Fb does not delete the account.
شنبه 28 مهر 1397 11:49 ب.ظ
Admiring the commitment you put into your
blog and detailed information you offer. It's awesome to come
across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed material.
Great read! I've bookmarked your site and I'm including your
RSS feeds to my Google account.
شنبه 28 مهر 1397 10:28 ب.ظ
Many items can have a second daily life. Vinyl records, fixed gear bikes or designers' clothes - it is fascinating to assume who could own them
before us and how did their life look before they got
to over. It isn't only exceptional way preserve
money additionally a approach help environmental surroundings.
There one more great thing about purchasing used items - they
always have a soul along with own heritage. We should all develop the habit of buying second hands things each once in awhile.


Just because something was already in use doesn't mean it
always be thrown from exploding. Other newborn baby dolls aren't
made to check realistic, anxiety about cute none the a lesser amount of.
Many of them look similar to a newborn that you might not be competent to tell the difference, at
the from far. These are often younger versions of current and popular dolls that are
already on the market, which will be an enjoyable experience for your kids as skillfully.


There are many newborn baby doll toys that don't wet, stress about very realistic looking.
Quite a few are collectors items, and others are made for children perform with.
As your baby grows remember to take lots of photographs.
You will be amazed at how fast they change and reach
maturity. Along with a bit of planning and effort now, you will have memories to cherish for generations to may be purchased.
A photograph is your opportunity to capture this once in a
lifetime stage of their development.

Dance Star Mickey is among the most the quality innovations that
results away from the enterprising collaboration between Disney and
Fisher Price. This toy was first unveiled in the American International Toy Fair in February, and took
the Toy Show by storm. He had performed with Donnie Osmond and seemed to be on the hit Present "Dancing the actual Stars".
This swanky boutique is focused entirely on all things girly.
شنبه 28 مهر 1397 01:34 ب.ظ
I'm curious to find out what blog platform you are using? I'm
having some small security problems with my latest site and I'd like to find something more secure.
Do you have any solutions?
شنبه 28 مهر 1397 06:36 ق.ظ
Excellent beat ! I would like to apprentice while you amend your site,
how can i subscribe for a blog website? The account helped me a
acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear concept
جمعه 27 مهر 1397 02:29 ب.ظ
Hi there all, here every one is sharing such experience,
therefore it's good to read this webpage, and I used to visit this web site all the time.
جمعه 27 مهر 1397 02:12 ب.ظ
I believe that is one of the so much significant information for me. And i'm glad studying your article. But want to observation on some general things, The site style is wonderful, the articles is in reality excellent : D. Just right task, cheers
چهارشنبه 25 مهر 1397 09:59 ب.ظ
Someone necessarily assist to make seriously articles I might state. That is the very first time I frequented your website page and so far? I surprised with the research you made to make this particular put up incredible. Magnificent process!
چهارشنبه 25 مهر 1397 07:13 ب.ظ
Hello, this weekend is nice in favor of me, as this occasion i am reading this impressive informative piece of writing here at my home.
چهارشنبه 25 مهر 1397 06:08 ب.ظ
When someone writes an article he/she maintains the image of a user in his/her brain that how a user can know it. Therefore that's why this paragraph is great. Thanks!
چهارشنبه 25 مهر 1397 05:03 ب.ظ
My brother suggested I might like this website. He was totally right. This post truly made my day. You can not imagine just how much time I had spent for this info! Thanks!
چهارشنبه 25 مهر 1397 11:48 ق.ظ
Excellent blog right here! Also your website loads up fast! What web host are you using? Can I am getting your associate link for your host? I desire my site loaded up as quickly as yours lol
سه شنبه 24 مهر 1397 07:35 ق.ظ
Magnificent goods from you, man. I've understand your stuff previous
to and you are just extremely fantastic. I really like what you've acquired here, really like what you are stating
and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still
care for to keep it smart. I can't wait to read far more
from you. This is actually a great site.
سه شنبه 24 مهر 1397 04:12 ق.ظ
I am not sure where you're getting your information, but great topic.
I needs to spend some time learning more or understanding more.
Thanks for magnificent info I was looking for this information for my mission.
دوشنبه 23 مهر 1397 06:59 ب.ظ
Heya terrific website! Does running a blog similar to this require
a large amount of work? I've virtually no understanding of
coding however I was hoping to start my own blog in the near future.
Anyways, if you have any suggestions or techniques for new
blog owners please share. I know this is off
subject nevertheless I simply had to ask. Many thanks!
دوشنبه 23 مهر 1397 05:06 ب.ظ
I loved as much as you will receive carried out right here.
The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish.

nonetheless, you command get got an impatience over that you wish be delivering the following.
unwell unquestionably come further formerly again since exactly
the same nearly a lot often inside case you shield this increase.
شنبه 21 مهر 1397 10:28 ب.ظ
Just before you run to the shop and investment every pie pan conceivable, you should invest in some great
courses regarding the best ways to decorate cakes.
شنبه 21 مهر 1397 05:14 ب.ظ
Hi there, just wanted to say, I enjoyed this blog post.

It was helpful. Keep on posting!
شنبه 21 مهر 1397 04:53 ب.ظ
Unquestionably believe that which you said. Your favorite reason appeared to be on the net the simplest thing to
be aware of. I say to you, I certainly get irked whilst other folks consider issues that they just do not know about.
You controlled to hit the nail upon the top
and also outlined out the entire thing without having side effect , other people can take a
signal. Will likely be back to get more.
Thank you
شنبه 21 مهر 1397 01:04 ب.ظ
Wiith havin so mucdh written content do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement?
My site has a lot of uniquye content I've either authored
myself or outsourced but it looks like a lot of it
is popping it up all over the internet without my authorization. Do youu know any ways
to help protect against content from being stolen? I'd genuinely appreciate it.
سه شنبه 17 مهر 1397 03:04 ق.ظ
What's up, just wanted to tell you, I enjoyed this
article. It was practical. Keep on posting!
یکشنبه 15 مهر 1397 05:42 ب.ظ
ACCIDENT IN THE OFFICE

If you are involved in an accident at the workplace, it will certainly be necessary for you to reveal
that your injuries were brought on by the negligence of your company.
یکشنبه 15 مهر 1397 09:20 ق.ظ
hello!,I really like your writing so much! proportion we keep up a correspondence extra approximately your
article on AOL? I require a specialist in this space to unravel my problem.
May be that's you! Looking ahead to peer you.
شنبه 14 مهر 1397 04:30 ق.ظ
Hi there to every one, the contents present at this website arre in fact
remarkable for people experience, well, keep up the good work fellows.
پنجشنبه 12 مهر 1397 03:16 ق.ظ
hey there and thank you for your info ? I've certainly picked up something new from right here.
I did however expertise some technical issues using this site, since
I experienced to reload the site a lot of times previous to I could get it to load
correctly. I had been wondering if your hosting is OK?
Not that I'm complaining, but sluggish loading instances times will often affect your placement in google and can damage
your quality score if ads and marketing with Adwords.

Anyway I'm adding this RSS to my email and could look out
for a lot more of your respective fascinating content. Make sure you
update this again soon.
دوشنبه 20 فروردین 1397 06:48 ب.ظ
Have been taking little over a month.
یکشنبه 19 فروردین 1397 01:10 ب.ظ
Have actually been taking little over a month.
یکشنبه 19 فروردین 1397 09:55 ق.ظ
The discussion is finished, I lose.
جمعه 17 فروردین 1397 06:00 ب.ظ
Our sites contain advertising from Google; these usage snacks
to ensure you will get ads highly relevant to you.
جمعه 17 فروردین 1397 02:54 ق.ظ
Practically all moissanite information will comprise the well-recognized information that moissanite takes 104 years to reproduce in a
laboratory.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه