DJ.HAMED'S BLOG
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : DJ.HAMED
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
چه مطلبی در این وبلاگ دوست دارید قرار بگیره؟


این مجموعه ختم کلام زبان انگلیسی برای همه کسانی است که می خواهند یکبار برای همیشه مشکل زبان انگلیسی را از سرراه خود و خانواده خود بردارند. اسپشل انگلیش روشی است جهانی که در حال حاضر میلیونها نفر در سراسر جهان از طریق آن زبان انگلیسی را به طور موثر یاد می گیرند.
مجموعه آموزش زبان انگلیسی Special English


با "اسپشل انگلیش" بدون نیاز به یادگیری لغات نامحدود ، با حداقل بانک لغات 1500 تایی به توانایی مکالمه و درک گفتگوهای انگلیسی در کمتر از دو هفته دست یابید.علاقه مندان جهت دریافت این محصول می توانند به ادامه این مطلب توجه کنند .ابتدا جهت روشن شدن اذهان در این خصوص مقدمه ای را ذکر می کنیم:

فکر می کنید ما انسان ها برای انجام مکالمات روزمره ، صحبت با اعضای خانواده و دوستان و نیز برای گفتگوهای اجتماعی از چه تعداد لغات استفاده می کنیم!؟ پانصد تا ، پنج هزارتا یا پنجاه هزارتا !؟

جواب این سوال با یک نمونه برداری آماری از مکالمات روزمره و دیالوگ های رادیو و تلویزیون و فیلم های سینمایی به خوبی مشخص می شود. و نتیجه ای که از این مطالعه بدست می آید همه ما را حیرت زده می کند! جواب این بررسی روی بیش از چهل سال متن منتشره و گفتگوهای پخش شده از رادیو تلویزیون و رسانه های آمریکا عدد 1500 کلمه را برای فهم بیش از 90 درصد دیالوگ ها و مکالمات بدست داده است !!

خوب روی این مساله دقت کنید:" فقط 1500 کلمه کافی است تا شما بتوانید 90 درصد مکالمات بین دو گوینده انگلیسی زبان را درک کنید!؟" پس سوال این است که چرا بسیاری از ما که در دوره دبیرستان تا سقف سه هزارلغت را می آموزیم و در دانشگاه این سقف به میزان پنج هزارتای تافل می رسد هنوز از فهم مکالمه ساده فیلم های انگلیسی عاجزیم و وقتی می خواهیم صحبت کنیم دچار عجز می شویم !؟

پاسخ این سوال در ناتوانی بخشی از ذهن ما در بکارگیری همین 1500 کلمه برای ساختن مفاهیم و معانی کلیدی است. به عبارتی ما فقط لغت یاد گرفته ایم و این لغات را با معنای فارسی آنها فهمیده ایم اما هرگز تلاش نکرده ایم تا لغات انگلیسی را در حین بکار بردن و در واقع از طریق مصرف بیاموزیم. برعکس برای یادگرفتن لغات زبان مادری خود یعنی کلمات فارسی تا توانسته ایم این لغات را به شکل های مختلف به کار برده ایم و اینچنین بوده است که این واژه ها ملکه ذهن ما شده اند.

با توجه به بین المللی شدن زبان انگلیسی و ضرورت یادگیری آن به عنوان اولین زبان دوم در اکثر کشورهای دنیا (جهت برقراری ارتباط با انگلیسی زبان های دیگر کشورها و نیز بهره مندی از بانک اطلاعاتی شبکه جهانی که عمده آن به زبان انگلیسی است) بسیاری از بنگاه های اطلاع رسانی و مراکز آموزشی به طورجدی موضوع 1500 واژه اساسی زبان انگلیسی را جدی گرفتند و بر اساس آن به تولید برنامه پرداختند.برنامه های تولیدی بر مبنای این 1500 واژه کلیدی Special English یا انگلیسی ویژه نام گرفت که بنگاه خبری آمریکا بیش از چهل سال است که بر این اساس به طور شبانه روز به تولید برنامه با این سبک با هدف آموزش زبان انگلیسی به نوآموزان انگلیسی سراسر جهان پرداخته است. بی بی سی نیز با نامگذاری این 1500 کلمه اساسی تحت عنوان کلمات پایه ای یا Basic Words به تولید برنامه های آموزشی پرداخت و سالیان دراز است که با این دایره لغات محدود زبان انگلیسی را به علاقه مندان آموختن زبان دوم درسراسر جهان می آموزد.

اما Special English در قیاس با Basic Words دارای چند ویژگی اساسی است:
1) تولید کننده های برنامه های اسپشل انگلیش اصرار دارند که حتی یک لغت اضافی نیز به این 1500 واژه اساسی اضافه نکنند. مثلا اگر لازم باشد کلمه جدیدی مثل قطار به دایره لغات 1500 تایی اضافه شود فقط در همان درسی که این کلمه معرفی می شود از این واژه جدید استفاده می گردد و برای معنی کردن آن هم از 1500 کلمه کمک گرفته می شود و مثلا گفته می شود:" قطار تعدادی چهارچرخ پشت سر هم است که روی یک جاده ریل آهنی حرکت می کنند." البته دقت کنید که برای مثال فقط کلمه قطار در این جمله جدید بود و بقیه جزو 1500 کلمه محسوب می شدند.

2) در حالت عادی انسان ها با سرعت 130 تا 160 کلمه دردقیقه صحبت می کنند. اما در روش اسپشل انگلیش سرعت گویش کلمات الزاما روی 90 کلمه در دقیقه ثابت نگه داشته می شود. به این ترتیب برای ذهن های کند فرصت کافی برای به هم وصل کردن و کشف معنای جملات حاصل می شود و برای ذهن های سریع نیز فرصت لازم برای درک لهجه درست هر کلمه مهیا می گردد.آرامش حاصل از این نرخ 90 دقیقه در کلمه سبک اسپشل انگلیش باعث می شود تا قدرت وسرعت یادگیری زبان آموز نیز تا حد زیادی بالا رفته و بانک کلمات 1500 تایی برای او جاندارتر و قدرترمند تر به نظر برسند.

3) اسپشل در حال حاضر در جهان به سرعت در حال گسترش است. بسیاری از کسانی که در طول روز با صدها انگلیسی زبان درگیرند ، شبها با گوش دادن به برنامه های سبک اسپشل در جریان اخبار روز قرار می گیرند و توان انگلیسی خود را تقویت می کنند. با یک جستجوی ساده کلمه Special English روی اینترنت می توانید به صدها هزارسایت اطلاعاتی و مطلب در این خصوص دست پیدا کنید.

4) هر چند روش اسپشل انگلیش بر اساس اصل شنیدن استوار است و به دلیل محدود و مشخص بودن دایره لغات ، زبان آموز نیازی به مراجعه مکرر به لغتنامه را در خود احساس نمی کند ، اما تجربه ثابت نموده است که ارائه درس ها به صورت تصویری (یعنی نمایش واژه ها هنگام خواندن آنها روی مونیتور و صفحه تلویزیون) تاثیری شگرف در یادگیری بسیار سریع تر مکالمه و انتقال مطلب با استفاده از 1500 کلمه بینادی را دارد. به همین خاطر بسیاری از شرکت های بزرگ ارائه دهنده درس ها به صورت صوتی ، در پکیج ها و آلبوم های مستقلی درس های تمرینی را به صورت تصویری نیز ارائه می دهند. تجربه ثابت کرده است که فقط با ده ساعت تمرکز روی درس های تصویری بازده یادگیری در قیاس با شیوه شنیداری پنجاه برابر سریع تر و موثر تر می باشد. به عبارت دیگر اگر یادگیری قدرت مکالمه به سبک اسپشل انگلیش در قیاس با روش های کلاسیک در یک بیستم زمان میسر باشد ، همین عدد در روش تصویری به یکصدم زمان کاهش می یابد. یعنی برای اگر برای رسیدن به توان درک مفاهیم و معانی انگلیس در روش اسپشل تصویری فقط ده روز( با روزی دو ساعت تمرین ) کفایت می کند! ناگفته نماند که بسیاری از شرکت ها و آژانس های خصوصی و غیر خصوصی برای تربیت و آماده سازی تیم های پشتیبان و همراه در سفرهای برون مرزی خود از سبک اسپشل انگلیش تصویری برای تقویت سریع توان مکالمه و درک و انتقال مطلب آنها استفاده می کنند.

گروه نرم افزاری قاصدك در یک اقدام بی نظیر اولین مجموعه کامل و بدون رقیب مشابه اسپشل انگلیش را به صورت وی سی دی و قابل پخش روی تمام دستگاههای پخش وی سی دی ودی وی دی و کامپیوتر به بازار عرضه نموده است. نسخه قبلی این مجموعه با استقبال بی نظیر هزاران زبان آموز در داخل و خارج کشور و صدها آموزشگاه معتبر زبان مواجه شد. این مجموعه نسخه جدید و کاملی را با موضوعات تمرینی تازه و فوق العاده جذاب و گیرا را روانه بازار نموده است. این مجموعه به شکلی است که خریداران می توانند با استفاده از آن توانمندی خود را چند هزاربرابر سازند و می توانند با یکی از کامل ترین و در عین حال راحت ترین و ساده ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی و درک مطلب و مکالمه در کمترین زمان قابل تصور (کمتر از دو هفته) آشنا شوند.

قابل ذکر است که استفاده از این مجموعه برای همه ( از دانش آموزان دبیرستانی گرفته تا فارغ التحصیلان دانشگاهی ) قابل استفاده است و نتیجه استفاده از این مجموعه مکالمه راحت و مسلط به زبان انگلیسی و از همه مهم تر قدرت بیان و ارائه منظور به هر انگلیسی زبانی در هر نقطه ای از دنیا می باشد و به راستی در دنیایی که زندگی می کنیم مگر مهم تر از این توانایی چیز دیگری هم از یک زبان آموز انتظار می رود !؟


به علت تقاضای زیاد خریداران این مجموعه ، متن دروس آموزش مکالمه (که به منظور تقویت قدرت شنیداری قرار دارد) ، توسط متخصصان گروه نرم افزاری قاصدک ، از صوتی به متن تبدیل و به مجموعه اضافه گردید.

مجموعه شامل :
1- سی دی تلفظ 1500 کلمه کاربردی مکالمه از مبتدی تا پیشرفته به صورت فارسی – انگلیسی
2- نه عدد VCD شامل فیلم های آموزشی به همراه زیرنویس انگلیسی
3- بیش از 20 تمرین مکالمه صوتی به صورت فارسی - انگلیسی
4- دو عدد سی دی اورجینال VOA News ، اخبار انگلیسی ، برای تقویت قدرت شنیداری ، مبتدی (همراه با متن) و پیشرفته
5- جزوه آموزشی شامل متن 1500 كلمه كاربردی به صورت فارسی - انگلیسی به همراه متن دروس آموزش مکالمه


12 عدد سی دی اورجینال 
قیمت : 20,000 تومان


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات