DJ.HAMED'S BLOG
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : DJ.HAMED
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
چه مطلبی در این وبلاگ دوست دارید قرار بگیره؟


این مجموعه ختم کلام زبان انگلیسی برای همه کسانی است که می خواهند یکبار برای همیشه مشکل زبان انگلیسی را از سرراه خود و خانواده خود بردارند. اسپشل انگلیش روشی است جهانی که در حال حاضر میلیونها نفر در سراسر جهان از طریق آن زبان انگلیسی را به طور موثر یاد می گیرند.
مجموعه آموزش زبان انگلیسی Special English


با "اسپشل انگلیش" بدون نیاز به یادگیری لغات نامحدود ، با حداقل بانک لغات 1500 تایی به توانایی مکالمه و درک گفتگوهای انگلیسی در کمتر از دو هفته دست یابید.علاقه مندان جهت دریافت این محصول می توانند به ادامه این مطلب توجه کنند .ابتدا جهت روشن شدن اذهان در این خصوص مقدمه ای را ذکر می کنیم:

فکر می کنید ما انسان ها برای انجام مکالمات روزمره ، صحبت با اعضای خانواده و دوستان و نیز برای گفتگوهای اجتماعی از چه تعداد لغات استفاده می کنیم!؟ پانصد تا ، پنج هزارتا یا پنجاه هزارتا !؟

جواب این سوال با یک نمونه برداری آماری از مکالمات روزمره و دیالوگ های رادیو و تلویزیون و فیلم های سینمایی به خوبی مشخص می شود. و نتیجه ای که از این مطالعه بدست می آید همه ما را حیرت زده می کند! جواب این بررسی روی بیش از چهل سال متن منتشره و گفتگوهای پخش شده از رادیو تلویزیون و رسانه های آمریکا عدد 1500 کلمه را برای فهم بیش از 90 درصد دیالوگ ها و مکالمات بدست داده است !!

خوب روی این مساله دقت کنید:" فقط 1500 کلمه کافی است تا شما بتوانید 90 درصد مکالمات بین دو گوینده انگلیسی زبان را درک کنید!؟" پس سوال این است که چرا بسیاری از ما که در دوره دبیرستان تا سقف سه هزارلغت را می آموزیم و در دانشگاه این سقف به میزان پنج هزارتای تافل می رسد هنوز از فهم مکالمه ساده فیلم های انگلیسی عاجزیم و وقتی می خواهیم صحبت کنیم دچار عجز می شویم !؟

پاسخ این سوال در ناتوانی بخشی از ذهن ما در بکارگیری همین 1500 کلمه برای ساختن مفاهیم و معانی کلیدی است. به عبارتی ما فقط لغت یاد گرفته ایم و این لغات را با معنای فارسی آنها فهمیده ایم اما هرگز تلاش نکرده ایم تا لغات انگلیسی را در حین بکار بردن و در واقع از طریق مصرف بیاموزیم. برعکس برای یادگرفتن لغات زبان مادری خود یعنی کلمات فارسی تا توانسته ایم این لغات را به شکل های مختلف به کار برده ایم و اینچنین بوده است که این واژه ها ملکه ذهن ما شده اند.

با توجه به بین المللی شدن زبان انگلیسی و ضرورت یادگیری آن به عنوان اولین زبان دوم در اکثر کشورهای دنیا (جهت برقراری ارتباط با انگلیسی زبان های دیگر کشورها و نیز بهره مندی از بانک اطلاعاتی شبکه جهانی که عمده آن به زبان انگلیسی است) بسیاری از بنگاه های اطلاع رسانی و مراکز آموزشی به طورجدی موضوع 1500 واژه اساسی زبان انگلیسی را جدی گرفتند و بر اساس آن به تولید برنامه پرداختند.برنامه های تولیدی بر مبنای این 1500 واژه کلیدی Special English یا انگلیسی ویژه نام گرفت که بنگاه خبری آمریکا بیش از چهل سال است که بر این اساس به طور شبانه روز به تولید برنامه با این سبک با هدف آموزش زبان انگلیسی به نوآموزان انگلیسی سراسر جهان پرداخته است. بی بی سی نیز با نامگذاری این 1500 کلمه اساسی تحت عنوان کلمات پایه ای یا Basic Words به تولید برنامه های آموزشی پرداخت و سالیان دراز است که با این دایره لغات محدود زبان انگلیسی را به علاقه مندان آموختن زبان دوم درسراسر جهان می آموزد.

اما Special English در قیاس با Basic Words دارای چند ویژگی اساسی است:
1) تولید کننده های برنامه های اسپشل انگلیش اصرار دارند که حتی یک لغت اضافی نیز به این 1500 واژه اساسی اضافه نکنند. مثلا اگر لازم باشد کلمه جدیدی مثل قطار به دایره لغات 1500 تایی اضافه شود فقط در همان درسی که این کلمه معرفی می شود از این واژه جدید استفاده می گردد و برای معنی کردن آن هم از 1500 کلمه کمک گرفته می شود و مثلا گفته می شود:" قطار تعدادی چهارچرخ پشت سر هم است که روی یک جاده ریل آهنی حرکت می کنند." البته دقت کنید که برای مثال فقط کلمه قطار در این جمله جدید بود و بقیه جزو 1500 کلمه محسوب می شدند.

2) در حالت عادی انسان ها با سرعت 130 تا 160 کلمه دردقیقه صحبت می کنند. اما در روش اسپشل انگلیش سرعت گویش کلمات الزاما روی 90 کلمه در دقیقه ثابت نگه داشته می شود. به این ترتیب برای ذهن های کند فرصت کافی برای به هم وصل کردن و کشف معنای جملات حاصل می شود و برای ذهن های سریع نیز فرصت لازم برای درک لهجه درست هر کلمه مهیا می گردد.آرامش حاصل از این نرخ 90 دقیقه در کلمه سبک اسپشل انگلیش باعث می شود تا قدرت وسرعت یادگیری زبان آموز نیز تا حد زیادی بالا رفته و بانک کلمات 1500 تایی برای او جاندارتر و قدرترمند تر به نظر برسند.

3) اسپشل در حال حاضر در جهان به سرعت در حال گسترش است. بسیاری از کسانی که در طول روز با صدها انگلیسی زبان درگیرند ، شبها با گوش دادن به برنامه های سبک اسپشل در جریان اخبار روز قرار می گیرند و توان انگلیسی خود را تقویت می کنند. با یک جستجوی ساده کلمه Special English روی اینترنت می توانید به صدها هزارسایت اطلاعاتی و مطلب در این خصوص دست پیدا کنید.

4) هر چند روش اسپشل انگلیش بر اساس اصل شنیدن استوار است و به دلیل محدود و مشخص بودن دایره لغات ، زبان آموز نیازی به مراجعه مکرر به لغتنامه را در خود احساس نمی کند ، اما تجربه ثابت نموده است که ارائه درس ها به صورت تصویری (یعنی نمایش واژه ها هنگام خواندن آنها روی مونیتور و صفحه تلویزیون) تاثیری شگرف در یادگیری بسیار سریع تر مکالمه و انتقال مطلب با استفاده از 1500 کلمه بینادی را دارد. به همین خاطر بسیاری از شرکت های بزرگ ارائه دهنده درس ها به صورت صوتی ، در پکیج ها و آلبوم های مستقلی درس های تمرینی را به صورت تصویری نیز ارائه می دهند. تجربه ثابت کرده است که فقط با ده ساعت تمرکز روی درس های تصویری بازده یادگیری در قیاس با شیوه شنیداری پنجاه برابر سریع تر و موثر تر می باشد. به عبارت دیگر اگر یادگیری قدرت مکالمه به سبک اسپشل انگلیش در قیاس با روش های کلاسیک در یک بیستم زمان میسر باشد ، همین عدد در روش تصویری به یکصدم زمان کاهش می یابد. یعنی برای اگر برای رسیدن به توان درک مفاهیم و معانی انگلیس در روش اسپشل تصویری فقط ده روز( با روزی دو ساعت تمرین ) کفایت می کند! ناگفته نماند که بسیاری از شرکت ها و آژانس های خصوصی و غیر خصوصی برای تربیت و آماده سازی تیم های پشتیبان و همراه در سفرهای برون مرزی خود از سبک اسپشل انگلیش تصویری برای تقویت سریع توان مکالمه و درک و انتقال مطلب آنها استفاده می کنند.

گروه نرم افزاری قاصدك در یک اقدام بی نظیر اولین مجموعه کامل و بدون رقیب مشابه اسپشل انگلیش را به صورت وی سی دی و قابل پخش روی تمام دستگاههای پخش وی سی دی ودی وی دی و کامپیوتر به بازار عرضه نموده است. نسخه قبلی این مجموعه با استقبال بی نظیر هزاران زبان آموز در داخل و خارج کشور و صدها آموزشگاه معتبر زبان مواجه شد. این مجموعه نسخه جدید و کاملی را با موضوعات تمرینی تازه و فوق العاده جذاب و گیرا را روانه بازار نموده است. این مجموعه به شکلی است که خریداران می توانند با استفاده از آن توانمندی خود را چند هزاربرابر سازند و می توانند با یکی از کامل ترین و در عین حال راحت ترین و ساده ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی و درک مطلب و مکالمه در کمترین زمان قابل تصور (کمتر از دو هفته) آشنا شوند.

قابل ذکر است که استفاده از این مجموعه برای همه ( از دانش آموزان دبیرستانی گرفته تا فارغ التحصیلان دانشگاهی ) قابل استفاده است و نتیجه استفاده از این مجموعه مکالمه راحت و مسلط به زبان انگلیسی و از همه مهم تر قدرت بیان و ارائه منظور به هر انگلیسی زبانی در هر نقطه ای از دنیا می باشد و به راستی در دنیایی که زندگی می کنیم مگر مهم تر از این توانایی چیز دیگری هم از یک زبان آموز انتظار می رود !؟


به علت تقاضای زیاد خریداران این مجموعه ، متن دروس آموزش مکالمه (که به منظور تقویت قدرت شنیداری قرار دارد) ، توسط متخصصان گروه نرم افزاری قاصدک ، از صوتی به متن تبدیل و به مجموعه اضافه گردید.

مجموعه شامل :
1- سی دی تلفظ 1500 کلمه کاربردی مکالمه از مبتدی تا پیشرفته به صورت فارسی – انگلیسی
2- نه عدد VCD شامل فیلم های آموزشی به همراه زیرنویس انگلیسی
3- بیش از 20 تمرین مکالمه صوتی به صورت فارسی - انگلیسی
4- دو عدد سی دی اورجینال VOA News ، اخبار انگلیسی ، برای تقویت قدرت شنیداری ، مبتدی (همراه با متن) و پیشرفته
5- جزوه آموزشی شامل متن 1500 كلمه كاربردی به صورت فارسی - انگلیسی به همراه متن دروس آموزش مکالمه


12 عدد سی دی اورجینال 
قیمت : 20,000 تومان


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 13 فروردین 1399 06:41 ب.ظ
This is a topic that's close to my heart... Cheers! Exactly where are your contact details though?
چهارشنبه 13 فروردین 1399 06:06 ب.ظ
Sweet blog! I found it while searching on Yahoo News.

Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News?

I've been trying for a while but I never seem to get
there! Thank you
چهارشنبه 13 فروردین 1399 08:50 ق.ظ
Hi, I do believe this is an excellent website.
I stumbledupon it ;) I am going to come back yet again since I book marked it.
Money and freedom is the best way to change, may you be rich and continue to help other people.
چهارشنبه 13 فروردین 1399 06:09 ق.ظ
What's up colleagues, fastidious paragraph and good arguments commented
at this place, I am in fact enjoying by these.
چهارشنبه 13 فروردین 1399 02:46 ق.ظ
Article writing is also a fun, if you be acquainted with after that you can write otherwise
it is complex to write.
چهارشنبه 13 فروردین 1399 01:11 ق.ظ
You actually make it seem really easy with your presentation however I to find this topic to be actually something that I
feel I might never understand. It seems too complex and very
extensive for me. I am looking ahead on your
next put up, I will try to get the dangle of it!
سه شنبه 12 فروردین 1399 06:46 ب.ظ
Nice post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon everyday.
It's always helpful to read articles from other authors and use
something from their sites.
سه شنبه 12 فروردین 1399 12:28 ق.ظ
Howdy just wanted to give you a brief heads up and let
you know a few of the pictures aren't loading correctly.
I'm not sure why but I think its a linking issue. I've tried
it in two different internet browsers and both show the same results.
دوشنبه 11 فروردین 1399 04:41 ب.ظ
whoah this blog is wonderful i really like reading your articles.
Keep up the great work! You already know, lots of
people are hunting round for this information, you
can help them greatly.
دوشنبه 11 فروردین 1399 09:06 ق.ظ
Asking questions are genuinely nice thing if you are not understanding something totally, except this article presents fastidious understanding
yet.
یکشنبه 10 فروردین 1399 09:24 ب.ظ
Good post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon on a
daily basis. It's always exciting to read through content from other authors
and practice a little something from other websites.
یکشنبه 10 فروردین 1399 04:55 ب.ظ
Thank you for the auspicious writeup. It in truth used to be a enjoyment account it.

Glance advanced to more brought agreeable from you! However,
how can we keep up a correspondence?
یکشنبه 10 فروردین 1399 04:15 ب.ظ
My brother recommended I may like this web site. He was once totally right.
This submit actually made my day. You can not consider just how so much time I had spent
for this information! Thank you!
شنبه 9 فروردین 1399 07:53 ق.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and was curious what all is needed to get setup?
I'm assuming having a blog like yours would
cost a pretty penny? I'm not very internet smart so I'm not 100% sure.
Any suggestions or advice would be greatly appreciated.
Cheers
جمعه 8 فروردین 1399 04:18 ب.ظ
Hey there I am so thrilled I found your blog page,
I really found you by error, while I was researching on Yahoo for something else, Regardless I am here now and would just like
to say many thanks for a remarkable post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don't have time
to browse it all at the moment but I have saved it and also added in your
RSS feeds, so when I have time I will be back to read a
lot more, Please do keep up the fantastic job.
جمعه 8 فروردین 1399 10:07 ق.ظ
viagra for sale https://erectiledysfunctionmedicinesus.com/ - what does viagra do viagra for men <a href="https://erectiledysfunctionmedicinesus.com/#">viagra for women</a> viagra coupons
جمعه 8 فروردین 1399 06:30 ق.ظ
Appreciating the time and energy you put into your site and in depth information you provide.
It's nice to come across a blog every once in a while that isn't the same old rehashed information. Excellent read!
I've saved your site and I'm including your RSS
feeds to my Google account.
پنجشنبه 7 فروردین 1399 01:21 ب.ظ
We're a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
Your web site provided us with valuable info to work on. You have done a formidable
activity and our entire neighborhood can be thankful to
you.
پنجشنبه 7 فروردین 1399 04:53 ق.ظ
vardenafil brand name https://vardenafilaxrg.com/ - vardenafil levitra vardenafil hcl 20mg tab <a href="https://vardenafilaxrg.com/#">vardenafil hcl generic</a> auvitra vardenafil
پنجشنبه 7 فروردین 1399 02:45 ق.ظ
First off I want to say great blog! I had a quick question which I'd like to
ask if you do not mind. I was interested to know how you center yourself
and clear your thoughts before writing. I have had trouble clearing my mind in getting my ideas out there.

I do take pleasure in writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are generally lost
simply just trying to figure out how to begin. Any ideas or tips?
Kudos!
شنبه 2 فروردین 1399 06:17 ق.ظ
We are a group of volunteers and opening a new scheme
in our community. Your website provided us with useful info to work on. You've
performed a formidable process and our entire community shall be thankful to you.
شنبه 2 فروردین 1399 05:49 ق.ظ
Amazing! This blog looks exactly like my old one! It's on a totally different topic but it
has pretty much the same layout and design. Great choice of colors!
شنبه 2 فروردین 1399 03:51 ق.ظ
I'm extremely pleased to discover this page. I wanted to thank you for ones time just for
this wonderful read!! I definitely liked every bit of it and I have you bookmarked to check out new things in your site.
شنبه 2 فروردین 1399 03:38 ق.ظ
hello!,I like your writing so much! percentage
we be in contact extra approximately your post on AOL?
I require a specialist in this house to resolve my problem.
Maybe that is you! Having a look ahead to peer you.
جمعه 1 فروردین 1399 03:02 ق.ظ
best drug store setting spray https://drugstorepharmacyxerh.com/ - drug store online smith's drug store <a href="https://drugstorepharmacyxerh.com/#">your drug store</a> justice drug store
پنجشنبه 29 اسفند 1398 07:33 ب.ظ
Hi everyone, it's my first pay a visit at this web site, and
post is in fact fruitful in support of me, keep up posting
such content.
دوشنبه 26 اسفند 1398 05:15 ب.ظ
Very descriptive post, I loved that bit. Will there be a part 2?
دوشنبه 26 اسفند 1398 08:45 ق.ظ
I am regular visitor, how are you everybody? This article posted at this website is really good.
دوشنبه 26 اسفند 1398 12:46 ق.ظ
Hello! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok.
I'm undoubtedly enjoying your blog and look forward to new updates.
یکشنبه 25 اسفند 1398 08:21 ب.ظ
First of all I would like to say great blog! I had a quick question which I'd like to
ask if you do not mind. I was curious to find out how you center yourself and clear your thoughts before writing.
I've had difficulty clearing my thoughts in getting my ideas out.
I truly do enjoy writing but it just seems like the first 10 to
15 minutes are generally wasted simply just trying to figure out how to begin.
Any recommendations or tips? Appreciate it!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو