تبلیغات
DJ.HAMED'S BLOG - مجموعه آموزش زبان انگلیسی Special English
 
DJ.HAMED'S BLOG
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : DJ.HAMED
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
چه مطلبی در این وبلاگ دوست دارید قرار بگیره؟


این مجموعه ختم کلام زبان انگلیسی برای همه کسانی است که می خواهند یکبار برای همیشه مشکل زبان انگلیسی را از سرراه خود و خانواده خود بردارند. اسپشل انگلیش روشی است جهانی که در حال حاضر میلیونها نفر در سراسر جهان از طریق آن زبان انگلیسی را به طور موثر یاد می گیرند.
مجموعه آموزش زبان انگلیسی Special English


با "اسپشل انگلیش" بدون نیاز به یادگیری لغات نامحدود ، با حداقل بانک لغات 1500 تایی به توانایی مکالمه و درک گفتگوهای انگلیسی در کمتر از دو هفته دست یابید.علاقه مندان جهت دریافت این محصول می توانند به ادامه این مطلب توجه کنند .ابتدا جهت روشن شدن اذهان در این خصوص مقدمه ای را ذکر می کنیم:

فکر می کنید ما انسان ها برای انجام مکالمات روزمره ، صحبت با اعضای خانواده و دوستان و نیز برای گفتگوهای اجتماعی از چه تعداد لغات استفاده می کنیم!؟ پانصد تا ، پنج هزارتا یا پنجاه هزارتا !؟

جواب این سوال با یک نمونه برداری آماری از مکالمات روزمره و دیالوگ های رادیو و تلویزیون و فیلم های سینمایی به خوبی مشخص می شود. و نتیجه ای که از این مطالعه بدست می آید همه ما را حیرت زده می کند! جواب این بررسی روی بیش از چهل سال متن منتشره و گفتگوهای پخش شده از رادیو تلویزیون و رسانه های آمریکا عدد 1500 کلمه را برای فهم بیش از 90 درصد دیالوگ ها و مکالمات بدست داده است !!

خوب روی این مساله دقت کنید:" فقط 1500 کلمه کافی است تا شما بتوانید 90 درصد مکالمات بین دو گوینده انگلیسی زبان را درک کنید!؟" پس سوال این است که چرا بسیاری از ما که در دوره دبیرستان تا سقف سه هزارلغت را می آموزیم و در دانشگاه این سقف به میزان پنج هزارتای تافل می رسد هنوز از فهم مکالمه ساده فیلم های انگلیسی عاجزیم و وقتی می خواهیم صحبت کنیم دچار عجز می شویم !؟

پاسخ این سوال در ناتوانی بخشی از ذهن ما در بکارگیری همین 1500 کلمه برای ساختن مفاهیم و معانی کلیدی است. به عبارتی ما فقط لغت یاد گرفته ایم و این لغات را با معنای فارسی آنها فهمیده ایم اما هرگز تلاش نکرده ایم تا لغات انگلیسی را در حین بکار بردن و در واقع از طریق مصرف بیاموزیم. برعکس برای یادگرفتن لغات زبان مادری خود یعنی کلمات فارسی تا توانسته ایم این لغات را به شکل های مختلف به کار برده ایم و اینچنین بوده است که این واژه ها ملکه ذهن ما شده اند.

با توجه به بین المللی شدن زبان انگلیسی و ضرورت یادگیری آن به عنوان اولین زبان دوم در اکثر کشورهای دنیا (جهت برقراری ارتباط با انگلیسی زبان های دیگر کشورها و نیز بهره مندی از بانک اطلاعاتی شبکه جهانی که عمده آن به زبان انگلیسی است) بسیاری از بنگاه های اطلاع رسانی و مراکز آموزشی به طورجدی موضوع 1500 واژه اساسی زبان انگلیسی را جدی گرفتند و بر اساس آن به تولید برنامه پرداختند.برنامه های تولیدی بر مبنای این 1500 واژه کلیدی Special English یا انگلیسی ویژه نام گرفت که بنگاه خبری آمریکا بیش از چهل سال است که بر این اساس به طور شبانه روز به تولید برنامه با این سبک با هدف آموزش زبان انگلیسی به نوآموزان انگلیسی سراسر جهان پرداخته است. بی بی سی نیز با نامگذاری این 1500 کلمه اساسی تحت عنوان کلمات پایه ای یا Basic Words به تولید برنامه های آموزشی پرداخت و سالیان دراز است که با این دایره لغات محدود زبان انگلیسی را به علاقه مندان آموختن زبان دوم درسراسر جهان می آموزد.

اما Special English در قیاس با Basic Words دارای چند ویژگی اساسی است:
1) تولید کننده های برنامه های اسپشل انگلیش اصرار دارند که حتی یک لغت اضافی نیز به این 1500 واژه اساسی اضافه نکنند. مثلا اگر لازم باشد کلمه جدیدی مثل قطار به دایره لغات 1500 تایی اضافه شود فقط در همان درسی که این کلمه معرفی می شود از این واژه جدید استفاده می گردد و برای معنی کردن آن هم از 1500 کلمه کمک گرفته می شود و مثلا گفته می شود:" قطار تعدادی چهارچرخ پشت سر هم است که روی یک جاده ریل آهنی حرکت می کنند." البته دقت کنید که برای مثال فقط کلمه قطار در این جمله جدید بود و بقیه جزو 1500 کلمه محسوب می شدند.

2) در حالت عادی انسان ها با سرعت 130 تا 160 کلمه دردقیقه صحبت می کنند. اما در روش اسپشل انگلیش سرعت گویش کلمات الزاما روی 90 کلمه در دقیقه ثابت نگه داشته می شود. به این ترتیب برای ذهن های کند فرصت کافی برای به هم وصل کردن و کشف معنای جملات حاصل می شود و برای ذهن های سریع نیز فرصت لازم برای درک لهجه درست هر کلمه مهیا می گردد.آرامش حاصل از این نرخ 90 دقیقه در کلمه سبک اسپشل انگلیش باعث می شود تا قدرت وسرعت یادگیری زبان آموز نیز تا حد زیادی بالا رفته و بانک کلمات 1500 تایی برای او جاندارتر و قدرترمند تر به نظر برسند.

3) اسپشل در حال حاضر در جهان به سرعت در حال گسترش است. بسیاری از کسانی که در طول روز با صدها انگلیسی زبان درگیرند ، شبها با گوش دادن به برنامه های سبک اسپشل در جریان اخبار روز قرار می گیرند و توان انگلیسی خود را تقویت می کنند. با یک جستجوی ساده کلمه Special English روی اینترنت می توانید به صدها هزارسایت اطلاعاتی و مطلب در این خصوص دست پیدا کنید.

4) هر چند روش اسپشل انگلیش بر اساس اصل شنیدن استوار است و به دلیل محدود و مشخص بودن دایره لغات ، زبان آموز نیازی به مراجعه مکرر به لغتنامه را در خود احساس نمی کند ، اما تجربه ثابت نموده است که ارائه درس ها به صورت تصویری (یعنی نمایش واژه ها هنگام خواندن آنها روی مونیتور و صفحه تلویزیون) تاثیری شگرف در یادگیری بسیار سریع تر مکالمه و انتقال مطلب با استفاده از 1500 کلمه بینادی را دارد. به همین خاطر بسیاری از شرکت های بزرگ ارائه دهنده درس ها به صورت صوتی ، در پکیج ها و آلبوم های مستقلی درس های تمرینی را به صورت تصویری نیز ارائه می دهند. تجربه ثابت کرده است که فقط با ده ساعت تمرکز روی درس های تصویری بازده یادگیری در قیاس با شیوه شنیداری پنجاه برابر سریع تر و موثر تر می باشد. به عبارت دیگر اگر یادگیری قدرت مکالمه به سبک اسپشل انگلیش در قیاس با روش های کلاسیک در یک بیستم زمان میسر باشد ، همین عدد در روش تصویری به یکصدم زمان کاهش می یابد. یعنی برای اگر برای رسیدن به توان درک مفاهیم و معانی انگلیس در روش اسپشل تصویری فقط ده روز( با روزی دو ساعت تمرین ) کفایت می کند! ناگفته نماند که بسیاری از شرکت ها و آژانس های خصوصی و غیر خصوصی برای تربیت و آماده سازی تیم های پشتیبان و همراه در سفرهای برون مرزی خود از سبک اسپشل انگلیش تصویری برای تقویت سریع توان مکالمه و درک و انتقال مطلب آنها استفاده می کنند.

گروه نرم افزاری قاصدك در یک اقدام بی نظیر اولین مجموعه کامل و بدون رقیب مشابه اسپشل انگلیش را به صورت وی سی دی و قابل پخش روی تمام دستگاههای پخش وی سی دی ودی وی دی و کامپیوتر به بازار عرضه نموده است. نسخه قبلی این مجموعه با استقبال بی نظیر هزاران زبان آموز در داخل و خارج کشور و صدها آموزشگاه معتبر زبان مواجه شد. این مجموعه نسخه جدید و کاملی را با موضوعات تمرینی تازه و فوق العاده جذاب و گیرا را روانه بازار نموده است. این مجموعه به شکلی است که خریداران می توانند با استفاده از آن توانمندی خود را چند هزاربرابر سازند و می توانند با یکی از کامل ترین و در عین حال راحت ترین و ساده ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی و درک مطلب و مکالمه در کمترین زمان قابل تصور (کمتر از دو هفته) آشنا شوند.

قابل ذکر است که استفاده از این مجموعه برای همه ( از دانش آموزان دبیرستانی گرفته تا فارغ التحصیلان دانشگاهی ) قابل استفاده است و نتیجه استفاده از این مجموعه مکالمه راحت و مسلط به زبان انگلیسی و از همه مهم تر قدرت بیان و ارائه منظور به هر انگلیسی زبانی در هر نقطه ای از دنیا می باشد و به راستی در دنیایی که زندگی می کنیم مگر مهم تر از این توانایی چیز دیگری هم از یک زبان آموز انتظار می رود !؟


به علت تقاضای زیاد خریداران این مجموعه ، متن دروس آموزش مکالمه (که به منظور تقویت قدرت شنیداری قرار دارد) ، توسط متخصصان گروه نرم افزاری قاصدک ، از صوتی به متن تبدیل و به مجموعه اضافه گردید.

مجموعه شامل :
1- سی دی تلفظ 1500 کلمه کاربردی مکالمه از مبتدی تا پیشرفته به صورت فارسی – انگلیسی
2- نه عدد VCD شامل فیلم های آموزشی به همراه زیرنویس انگلیسی
3- بیش از 20 تمرین مکالمه صوتی به صورت فارسی - انگلیسی
4- دو عدد سی دی اورجینال VOA News ، اخبار انگلیسی ، برای تقویت قدرت شنیداری ، مبتدی (همراه با متن) و پیشرفته
5- جزوه آموزشی شامل متن 1500 كلمه كاربردی به صورت فارسی - انگلیسی به همراه متن دروس آموزش مکالمه


12 عدد سی دی اورجینال 
قیمت : 20,000 تومان


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 18 شهریور 1398 04:14 ب.ظ
I beloved as much as you'll receive performed right here.
The cartoon is tasteful, your authored subject matter stylish.

however, you command get got an nervousness over that you
would like be delivering the following. in poor health without a doubt
come more in the past once more since exactly the similar nearly
very frequently inside case you shield this increase.
یکشنبه 17 شهریور 1398 05:51 ب.ظ
I think that everything said was actually very reasonable.
However, consider this, what if you added a little information? I mean, I
don't wish to tell you how to run your website, but
suppose you added a title that grabbed people's attention? I mean DJ.HAMED'S BLOG - مجموعه آموزش زبان انگلیسی Special English is a little vanilla.

You could look at Yahoo's home page and see how they create
news headlines to get people interested. You might add a related video or a
related picture or two to get people interested about what you've written.
Just my opinion, it might bring your posts a little bit more interesting.
شنبه 16 شهریور 1398 06:56 ب.ظ
Hey There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article.
I will be sure to bookmark it and return to read
more of your useful information. Thanks for the post.
I'll certainly comeback.
پنجشنبه 14 شهریور 1398 05:08 ق.ظ
You are my inhalation, I own few web logs and occasionally run out from post :).
چهارشنبه 6 شهریور 1398 11:15 ب.ظ
Nice blog here! Also your website loads up fast! What
host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
I wish my website loaded up as fast as yours lol
چهارشنبه 6 شهریور 1398 05:55 ب.ظ
This is very interesting, You're a very skilled blogger.
I have joined your feed and look forward to seeking more of your great post.
Also, I've shared your site in my social networks!
دوشنبه 4 شهریور 1398 06:45 ق.ظ
My developer is trying to convince me to move to
.net from PHP. I have always disliked the idea because of the costs.
But he's tryiong none the less. I've been using Movable-type on numerous websites for about
a year and am worried about switching to another platform.
I have heard excellent things about blogengine.net. Is there a way I can transfer
all my wordpress posts into it? Any kind of help would be greatly appreciated!
یکشنبه 3 شهریور 1398 08:29 ق.ظ
Hey! Quick question that's totally off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly?
My web site looks weird when viewing from my iphone 4. I'm
trying to find a theme or plugin that might be able to fix this problem.
If you have any recommendations, please share.
Many thanks!
پنجشنبه 31 مرداد 1398 09:06 ب.ظ
Howdy! Someone in my Myspace group shared this website with us so I came to take a look.
I'm definitely loving the information. I'm book-marking
and will be tweeting this to my followers! Excellent blog and outstanding design and style.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 04:41 ق.ظ
I like the helpful info you provide in your articles.
I will bookmark your weblog and check again here frequently.
I'm quite certain I'll learn many new stuff right here!
Best of luck for the next!
چهارشنبه 30 مرداد 1398 11:24 ق.ظ
Awesome! Its really awesome paragraph, I have got much clear idea regarding from
this piece of writing.
شنبه 26 مرداد 1398 06:28 ب.ظ
It's going to be end of mine day, however before end I am reading this impressive article to improve my experience.
شنبه 19 مرداد 1398 04:43 ق.ظ
I got what you mean,saved to my bookmarks, very decent website.
یکشنبه 13 مرداد 1398 12:04 ب.ظ
I really like what you guys are usually up too. This type of clever work and coverage!
Keep up the terrific works guys I've incorporated you guys
to blogroll.
سه شنبه 8 مرداد 1398 07:21 ب.ظ
Usually I do not read article on blogs, but I wish
to say that this write-up very forced me to try and do
it! Your writing style has been amazed me. Thanks, very great post.
سه شنبه 8 مرداد 1398 04:49 ب.ظ
Pretty great post. I simply stumbled upon your blog and wished to say that I have truly loved browsing your weblog
posts. In any case I will be subscribing on your rss feed and I am hoping you write again very soon!
دوشنبه 7 مرداد 1398 09:29 ب.ظ
many thanks lots this website can be elegant and also informal
پنجشنبه 3 مرداد 1398 07:11 ب.ظ
Check that out of their choice is for free unfortunately being a webcam chat.
Some may feel a little man Alexander, was taking a rosary out of her bag.
Share local resident Irina Leskovets was the only performance
taking place begging for. Have you ever had your house when you meet people from your
local area. Haha Soulabee is short span of
numerous single people without actually paying for.
Millions of single men and for his alter a card table with a
variety of things. Always use your girl on the table.

It got torn when a guy or girl wants to have some of.
Many have a positive aspects but also comes with some one they like.
You simply cannot have a one to one Mike Allen though is
no bot. This as no bots so if you can only have one or to just
get into. It can zoom tilt and pan. Before you can buy the DVD boxsets which have all
of the stream video.
دوشنبه 31 تیر 1398 08:55 ق.ظ
I quite like looking through an article that can make people
think. Also, thanks for allowing for me to comment!
شنبه 29 تیر 1398 01:35 ق.ظ
blindness due to viagra
<a href="https://www.viagraforsalemsn.com/">viagra over the counter</a>
دوشنبه 24 تیر 1398 04:33 ب.ظ
It comes integrated with Social Networking Websites and Samsung Apps.
You are also promoted by us on our social programs! Yet the van continues to veer round the lanes and
ploughs to the rear of Luke's car which spins 180 degrees across
the motorway and also the barriers where it comes to a stop.
But the van driver fails to prevent and assess if Luke is fine and instead zooms
away to flee the scene of their carnage. Paramedics and police
were on scene instantly since they had been in the traffic ,' the
caption on the Dash Cam Owners Australia
Facebook video read. The dashcam footage has been shot at an intersection in Mandurah at
Perth, and reveals the cyclist cut across lanes of stopped traffic
and crash to the ute's trailer. While dash cams offer a visual record of your travel, a telematics
box holds the data which reveals your driving mode.
I picked Jasmin because I can have a flexible schedule and
provides me the chance to bring in money while I'm having fun. It
is possible to find such a variant with a volume
rocker, another with 5-megapixel camera with geo-tagging benefit
and in a different exclusive version you will find micro USB
port and SD card slots.
دوشنبه 24 تیر 1398 01:16 ق.ظ
It's fantastic that you are getting thoughts from this piece of writing as
well as from our argument made at this time.
یکشنبه 23 تیر 1398 09:50 ب.ظ
Amazing! This blog looks exactly like my old one!

It's on a entirely different subject but it has pretty much the same layout and design. Wonderful choice of
colors!
یکشنبه 16 تیر 1398 07:37 ق.ظ
What a data of un-ambiguity and preserveness of precious familiarity concerning
unpredicted emotions.
جمعه 14 تیر 1398 03:44 ب.ظ
If some one needs expert view on the topic of blogging afterward i suggest him/her
to pay a quick visit this weblog, Keep up the good job.
جمعه 7 تیر 1398 02:13 ق.ظ
I was curious if you ever considered changing the page layout of your website?
Its very well written; I love what youve got to
say. But maybe you could a little more in the way of content so
people could connect with it better. Youve got an awful lot
of text for only having 1 or 2 images. Maybe you could space
it out better?
پنجشنبه 6 تیر 1398 03:59 ب.ظ
It's enormous that you are getting ideas from this
post as well as from our discussion made at this
time.
یکشنبه 2 تیر 1398 06:20 ق.ظ
Excellent beat ! I wish to apprentice whilst you amend your site, how could i subscribe for a weblog
website? The account helped me a applicable deal.

I were a little bit acquainted of this your broadcast provided bright transparent concept
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه